spat

Dárek k nákupu Food Detective zdarma!

V našem sortimentu najdete kromě alkohol testerů a drogových testů i diagnostické testy na různé nemoci. Jedním z nich je i oblíbený Food detective - Test potravinové intolerance.

Food detective je první test na světě určený pro domáci diagnostiku potravinové intolerance.

Právě v nejbližších týdnech máme pro Vás připravenou zajímavou akci. Zakupte dva kusy testu potravinové intolerance a zdarma Vám přibalíme Food Detox 250 ml. Hodnota dárku je 550 CZK!

food-detective-samodiagnosticky-test-potravinove-intolerance-2-sady-food-detox-250-ml-zdarma_14165077.jpg

Food Detox je přípravek, který zvyšuje obranyschopnost organismu a pomáhá odbourávat toxiny v trávicím systému. Obsahuje synergickou kombinaci čistících bylin, rostlin a inulinu, jakož i hořčík a vitamín B5. Jeho použití doporučujeme v případě, že Váš test potravinové intolerance byl pozitivní.

Podporit své zdraví však můžete i v případě negativního výsledku. Pokud jste unavení, podráždění, trpíte bolestmi hlavy či depresemi nebo máte problémy s váhou, i Váš organizmus může být přetížen toxiny.

Neváhejte, ještě dnes navštivte naši stránku www.tester.cz, zakupte si Test potravinové intolerance pro sebe a někoho blízkého a získejte zdarma Food Detox 250 ml.

Předběžný termín trvání akce je do ledna 2015.

Těšíme se na Vaše objednávky.

 

Váš tím Tester.cz

fdfs
Dnes je 16.June 2019
732 719 171