Představujeme: Dräger Alcotest 6000

Dovolte, abychom vám představili novinku Dräger Alcotest 6000, která nahrazuje ověřený alkohol tester Alcotest 5820. Nový model je nabízen ve dvou provedeních - s Bluetooth modulem i bez něj. Bluetooth modul slouží k připojení zařízení k nové Dräger Bluetooth tiskárně. Pokud chcete vědět, jaké další vylepšení v sobě skrývá tato novinka, čtěte dále.

Podobně jako jeho předchůdce, i Dräger Alcotest 6000 se řadí do kategorie firemních testerů. Doporučený počet měření v průběhu týdne je až 300. Zajímavá je i paměť měření. Zatímco u zařízení Alcotest 5820 sloužila paměť pouze pro 100 posledních měření, Alcotest 6000 se může pyšnit pamětí až pro 500 provedených testů. S velkokapacitní baterií typu CR123A dokážete provést cca 1500 měření.

Jak jsme již zmínili, největší devizou zařízení je právě Bluetooth modul. Díky němu jej víte spárovat s novou tiskárnou Dräger Mobile Printer BT a vytisknout výsledky z měření. Momentálně je tato tiskárna využitelná pouze pro tento konkrétní typ alkohol testeru. V budoucnu by měla přes Bluetooth rozhraní fungovat i s dalšími výrobky od společnosti Dräger.

Designově se zařízení od svého předchůdce příliš neliší. Na přední části se nachází delší ochranná fólie, což opticky zařízení mírně zvětšuje, i když rozměry zůstávají stejné. Jako příslušenství je k přístroji dodávána i pevná šňůrka na ruku a trojice náustků.

Náustky fungují na principu Slide'n'click. To znamená, že náustek se velmi jednoduše nasazuje a díky jednoduchému tvaru to dokážete i ve tmě. Speciální distanční vložka na náustku nedovoluje dotyk rtů testované osoby s tělem zařízení.

a6000 (4)

Dräger Alcotest 6000 v sobě zachovává všechny výborné vlastnosti spolehlivého alkohol testeru Dräger Alcotest 5820. K přesnosti, rozsahu měření a intuitivnímu ovládání přidává rozsáhlou paměť pro výsledky z měření a Bluetooth modul.

Tuto novinku najdete také v naší nabídce a pokud vás zaujala, můžete se podívat i na detailnější technické specifikace v popisu produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení