Proč nakupovat u nás?

Alkohol testery jsou elektronické přístroje, které jsou vybaveny více funkcemi, softwarem a specifickými doplňky. Orientace v nabídce nemusí být pro našeho zákazníka jednoduchá. Díky dlouholeté praxi s tímto druhem zboží se opravdu vyznáme a umíme zodpovědět každou otázku a tím pádem okamžite pomoct.

Rádi vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme veškeré dotazy. Stačí pouze zavolat na naše telefonní číslo (732 719 171) od pondělí do pátku v čase od 08:00 do 16:00, nebo nám můžete poslat e-mail (objednávky@tester.cz).

Předtím, než jakýkoli přístroj zasíláme, je u nás zkontrolován, zkalibrován a je otestována jeho funkčnost. Děláme tak vše pro to, aby byl ihned po jeho vybalení připraven k použití a měl všechny vlastnosti, které Vám na naší stránce prezentujeme. Spolehněte se na odborníky a dostanete přesně to, co hledáte i potřebujete.            

Koupí produktu z našeho sortimentu však naše péče o zákazníka nekončí.Zda jde o velkou firmu nebo jednotlivce, vždy se snažíme společně najít to nejlepší řešení, které vyhovuje specifickým požadavkům a potřebám. Zajišťujeme profesionální servis a kalibraci námi dodaných přístrojů, abyste se na ně mohli dlouhodobě spolehnout. Proto Vám garantujeme, že budete s našimi službami spokojeni.

Naše práce je pro nás závazek a proto přistupujeme k Vašim požadavkům zodpovědně.

Na základě Vašich ohlasů po nákupu a případně dlouhodobě během dalšího kontaktu například při potřebě kalibrace se snažíme naše služby neustále vylepšovat tak, abyste byli s námi spokojeni.

 

Děkujeme za projevenou důvěru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení