Správné skladování alkohol testeru

Alkohol tester Vám může vydržet dlouhá léta - samozřejmě pod podmínkou, že ho skladujete správně. Přinášíme shrnutí zásad správného uskladnění, které platí pro každý alkohol tester a mohou pomoci k výraznému prodloužení životnosti.

1. Alkohol tester skladujte v místnosti s pokojovou teplotou - Alkohol tester nikdy neskladujte v autě - v létě vysoké horka, v zimě mráz - to může zničit Váš senzor. Každý alkohol tester má určenou teplotu skladování - a vždy jsou to plusové hodnoty. Výkyvy směrem nahoru i dolů ohrožují funkčnost Vašeho detektoru na alkohol i správnost výsledků měření. Sklady bez topení také nejsou vhodné. Nejbezpečnější je alkohol tester skladovat v kanceláří / v bytě, kde je stabilní teplota v každém ročním období.

2. Alkohol tester neskladujte ve vlhkém ani prašném prostředí - Vlhkost a prach jednoduše pronikne do elektroniky testeru na alkohol i na senzor a může se stát, že po delším skladování v takových prostorech už tester ani nenastartujete. Zapomeňte proto raději na výrobní haly, stavby, či venkovní prostory.

3. Alkohol tester skladujte vždy bez baterií - Tyto si vložte pouze v případě měření. Jednak se Vaše baterie, vložené do testeru na alkohol, který právě nepoužíváte, mohou vybít a také je zde riziko vytečení baterií (častokrát nám klienti přinesou takto poškozený tester na opravu), a pak už je alkohol tester vhodný akorát do odpadkového koše.

Při dodržení těchto zásad váš tester na alkohol bude sloužit dobře a spolehlivě. I takové nenáročné a jednoduché skladování šetří peníze ve Vaší peněžence.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení