Recenze Alcovisor MarkX

Alcovisor MarkX je robustní alkohol tester se špičkovým elektrochemickým senzorem. Tento detektor alkoholu je připraven pro měření v podstatě okamžitě. Je proto vhodný na následné měření více zaměstnanců. Přesností nezaostává za policejními alkohol testery. Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení - modré a červené. Umožňuje aktivní i pasivní měření. Každého zaměstnavatele potěší paměť až na 2000 měření. Výrobce doporučuje pro tento alkohol tester zhruba 150 měření do týdne.

alcovisor-markx-full-kit-gallery

Alcovisor MarkX je vhodný pro středně velké až velké firmy. Jak dopadl alkohol tester Alcovisor MarkX v našem testování? Posuďte sami.

Hladina alkoholu v promile

Naměřená hodnota v promile

0,00 ‰

0,000‰

0,1 ‰

0,098 ‰

0,2 ‰

0,201 ‰

0,5 ‰

0,498 ‰

1,0 ‰

1,023 ‰

 

Je zřejmé, že tento alkohol tester opravdu měří s maximální přesností a odchylka je skutečně minimální - tak při vyšších, jakož i nižších hladinách alkoholu v dechu.

 

Jaké další výhody má tento detektor alkoholu?

  • odolnost
  • možnost použití alkohol testeru v rozmezí teplot od -10 do +50 stupňů celsia
  • velký, barevný displej - jednoduché ovládání
  • pevný plastový kufřík
  • reálný datum a čas
  • rozsah až do 6 promile

Základní balení obsahuje kromě alkohol testeru 5ks originálních náustků pro aktivní měření, 1 ks náustku pro pasivní měření, látkový obal, odolný plastový kufřík a čtyři AA baterie.

Poskytujeme možnost zakoupení i verze Alcovisor MarkX Full kit s vybavením pro tisk a evidenci dat. Tato verze obsahuje navíc přenosnou tiskárnu s dobíjecí baterií a adaptér pro nabíjení baterie do tiskárny.

Aby byla zajištěna přesnost a spolehlivost měření, je třeba alkohol tester kalibrovat každých 6 měsíců.

Pokud chcete pro Vaši společnost špičkový alkohol tester s přesnými výsledky, ale za rozumnou cenu, Alcovisor MarkX je pro Vás ta správná volba.

Objednejte si pohodlně a rychle tento alkohol tester v našem e-shopu www.tester.cz. Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení