Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Dräger DrugTest 5000

149 750 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Přístroj DrugTest 5000 od firmy Dräger sestává ze dvou částí. Analyzátoru a výměnných souprav. Celý systém slouží k rychlé analýze vzorků slin ke zjištění přítomnosti drog a jejich metabolitů. Látkami, které lze tímto přístrojem zjistit patří amfetaminy, metamfetaminy, opiáty, kokain a jeho matabolity, benzodiazepiny a kanabionidy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samotný přístroj váži asi 4,5kg. Je určen tedy především pro motorizované hlídky dopravní a pořádkové policie. Celý systém přístroje obsahuje barevný displej s řízeným menu. U displeje je možná volba jazyka, včetně češtiny. Přístroj je také vybaven pamětí, kde je možné uložit hodnoty až 500 jednotlivých měření. K obsluze slouží tři tlačítka, takže přístroj může obsluhovat i průměrný policista. Je zde možnost připojení k externí klávesnici nebo PC. Ta je ale spíše určena pro servisní obsluhu.

Přístroj má samostatnou regulaci teploty pro optimalní vyhodnocení vzorku. K přístroji je také možnost připojit tiskárnu nebo čtečků čárových kodů. K příslušenství patří také síťové napájecí kabely. Vše je kompatibilní s již používaným příslušenstvím firmy Dräger. Pokud tedy příslušné policejní oddělení vlastní novější přístroj firmy Dräger na zjišťování alkoholu v dechu řidiče, je možné využít tiskárnu tohoto přístroje pro přístroj Drug Test 5000. Přístroj je převážen v plastovém kufříku nebo víceúčelové brašně, kde je možné mít i ostatní příslušenství, podle přání zákazníka.

 

17687417

Druhou část přístroje tvoří výměnné kazety se sběračem slin, (kolektorem). Testovaný jednoduše vloží kolektor do úst. V okamžiku kdy je v něm obsaženo dostatečné množství slin, změní barvu. Po té se na sběrač nasadí jednorázová patrona a následně se celá kazeta vloží do přístroje. Přístroj do 12 minut provede kompletní analýzu vzorku slin, určí případnou přítomnost specifické drogy a výsledek zobrazí na displeji.

Po aktualizaci softwaru přístroje sa může nastavit out-off THC na 25ng/ml, čímž sa zvýší rychlost analýzy pro THC už pod 5 minut. 

 

Videorecenzi, ve které se o tomto testeru dovíte vše potřebné, najdete zde:

 

Detailní specifikace

Napájení: stejnosměrné napětí 12V (220 V / auto. zásuvka) Hmotnost: 4,5 kg
Rozměry: 200x260x250 mm Provozní teplota: od 4 do +40 °C
Skladovací teplota: od -20 do +60 °C ico_1 Relativní vlhkost: 5 až 95%
Čas měření: běžne pod 9 min. ico_2 Paměť: 500 záznamů měrření
Výstup pro PC: ano USB, PS/2 Výstup pro tiskárnu: ano - optický
  

OBSAH BALENÍ

tester Dräger Drugtest 5000
nabijacka Síťový adaptér
nabijacka do auta Nabíjecí kabel do auta (12V)
navod Návod k obsluze

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Popis