Příznaky užívání marihuany

Z roku na rok jsou u nás testy na drogy stále žádanějším zbožím. Bohužel. Pro nejisté rodiče je to jediný způsob, jak se ujistit, že jejich dítě je v pořádku. Přinášíme krátký článek pro Vás, rodiče, jak rozpoznat u dítěte příznaky užívání marihuany.

Marihuanu je možné do těla přijmout kouřením (vodní dýmka, joint) nebo v potravinách (koláčky, čokoláda). Vliv marihuany způsobuje euforii, štěstí, bezdůvodný smích.

Požití marihuany můžete rozpoznat podle zarudlých očí, rozšířených zornic, či zrychleného pulsu. Doprovází ji sucho v ústech, velký hlad, bolesti hlavy, zmatenost. Pravidelné užívání marihuany způsobuje kašel, bolesti v hrudi, chronické záněty spojivek, zhoršení orientace, pach potu po trávě, apatii, ztrátu zájmů, zhoršenou koncentraci a tím i školní prospěch, podrážděnost, náladovost, impulzivnost.

Při občasném užívání lze marihuanu v moči odhalit až do 10 dní, při pravidelném užívání je detekční doba až 30 a více dní.

Dospívající děti chtějí zkoušet nové věci. Avšak jako u každé droze, i z marihuany se dá vypěstovat závislost. Pokud máte podezření, otestujte Vaše dítě. V naší nabídce najdete jednorázový močový test na marihuanu, ale i močové testy na různé jiné typy drog. V našem sortimentu máme i testy na drogy ze vzorku slin, potu, či vlasů.

Nezapomínejte však, že odhalení problému je pouze prvním krokem k jeho řešení a neváhejte se obrátit na odborníky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení