Poradna - Alkohol testery do minusových teplot (16.část)

Otázka pana Myšáka:

Příjemný dobrý den. Zvažuji zakoupení alkohol testeru do své firmy. Budeme jej používat převážně na stavbě, v létě i v zimě. Nebude to problém? Fungují alkohol testery i v mrazu? Ovlivňuje to nějak výsledky měření? Potřebuji něco opravdu spolehlivé, protože musím vědět s jistotou, že moji zaměstnanci jsou čistí. Předem děkuji za rady.

Odpověď:

Dobrý den p. Myšák. Děkuji za Váš dotaz. A ptáte se velmi dobře. Většina alkohol testerů je uzpůsobena pouze pro provoz v plusových teplotách. V našem sortimentu jsou tři testery alkoholu, které zvládají větší rozsah teplot. Jde o produkty Alcovisor MarkX, Alcovisor Mercury a Alcovisor JupiterX. Provozní teplota je -10 ° C až +50 ° C. Avšak v případě, že budou teploty ještě nižší, doporučuji nepoužívat alkohol tester v exteriéru, abyste zamezili jeho poškození. Tyhle alkohol testery mají kvalitní elektrochemické senzory, díky čemuž přesností konkurují policejním detektorem alkoholu, takže na jejich výsledky se můžete spolehnout.

Vaše dotazy čekáme na emailové adrese objednavky@tester.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo "Poradna".

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení