Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Alcotest 7000 + prvotní kalibrace ZDARMA

Pro náročné / Kvalita bez kompromisů
Značka: Dräger
28 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

​Dräger Alcotest® 7000 nastavuje nové standardy přístrojů pro měření alkoholu v dechu. Mezi jeho výhody patří širší rozsah teplot pro měření, nízké nároky na údržbu a bohaté možnosti pro práci v síti. Dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu lze přístrojem provádět s náustkem nebo za použití trychtýře. Spolehlivé dechové zkoušky na přítomnost alkoholu nebyly nikdy tak rychlé, jednoduché a efektivní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalibrace pouze jednou za rok

​Přístroje pro měření alkoholu v dechu se obvykle musí kalibrovat každých šest měsíců. Díky své výjimečné stabilitě měření potřebuje přístroj Dräger Alcotest® 7000 kalibraci pouze jednou za 12 měsíců. V důsledku toho budete muset přístroje pro měření alkoholu v dechu odebírat, odesílat do servisu a znovu vydávat pouze jednou ročně. Tím se šetří čas a především peníze.

Dvě metody měření v jednom přístroji

​Kromě klasické dechové zkoušky s náustkem můžete pomocí přístroje Alcotest 7000 provádět také dechové zkoušky pomocí trychtýřového nástavce. To vám umožní provést velké množství dechových zkoušek na přítomnost alkoholu ve velmi krátké době: je to časově úsporné, nákladově efektivní a hygienické. Dechová zkouška pomocí trychtýřového nástavce vám poskytne prvotní informaci o tom, zda je nebo není v dechu testované osoby přítomen alkohol. Pokud je odpověď ano, jednoduše, stisknutím tlačítka, přepnete přístroj do režimu dechové zkoušky s náustkem. Následující dechová zkouška vám poté ukáže skutečnou hladinu alkoholu v dechu testované osoby.
 

Široký rozsah teplot

​S přístrojem Alcotest 7000 můžete provádět spolehlivá měření i při extrémních teplotách. Patentovaný systém ohřevu přístroje pro dechovou zkoušku a vysoce kvalitní materiály zajišťují spolehlivé výsledky při teplotách od -10 °C do +55 °C.
 

Síťová řešení

​Integrovaná technologie Bluetooth® Low Energy vám nabízí energeticky úsporné digitální připojení přístroje a jeho dat. To má mnoho výhod: Například bezdrátové připojení přístroje pro dechovou zkoušku k mobilní tiskárně Dräger BT vám umožní vytisknout výsledky dechové zkoušky na vzdálenost až 15 metrů.

Naše softwarové řešení „Dräger add“ vám navíc usnadňuje řadu postupů, jako je přesné mapování polohy, digitalizace osobních údajů a výsledků dechové zkoušky na místě.

Software společnosti Dräger vám umožní stahovat naměřená data a mnohem více. Přístroj Alcotest 7000 můžete také připojit přímo k počítači pomocí kabelu USB-C a stáhnout si výsledky dechových zkoušek.

 

Vysoké meze detekce alkoholu

​Zvýšená kapacita výkonu přístroje Alcotest 7000 zahrnuje také jeho rozsah měření. Maximální hodnota měření alkoholu v krvi, kterou lze naměřit pomocí tohoto přístroje pro dechovou zkoušku, je až 6 ‰. Pokud je tato mez rozsahu měření překročena, displej vám to oznámí.
 

Hygiena Plus s přístrojem Alcotest

 

​Hygiena je stále důležitější součástí našeho každodenního života. Přístroje Alcotest společnosti Dräger pro měření alkoholu v dechu používají neinvazivní měřicí technologie s vysokým stupněm hygieny – pro uživatele i testovanou osobu – díky následujícím vlastnostem:

 • Vydechovaný vzduch je během dechové zkoušky veden mimo přístroj, nikoli přes něj.
 • Mezi uživatelem a testovanou osobou je v průběhu dechové zkoušky úhel 90°.
 • Jednorázové náustky i trychtýřové nástavce jsou baleny jednotlivě.
 • Výhody náustků „Slide ’n’ Click“:
  • bezpečná a hygienická vzdálenost mezi uživatelem a testovanou osobou
  • distanční zarážka zabraňuje přímému kontaktu mezi ústy a přístrojem
  • náustek lze snadno vyjmout
  • zpětná klapka zabraňuje vdechnutí vzduchu přes náustek
 • Výhody vyměnitelného trychtýřového nástavce:
  • žádný tělesný kontakt s testovanou osobou
  • blokuje zpětný tok vlastního vydechovaného vzduchu testované osoby, což zabraňuje vdechnutí potenciálních patogenů od předchozích testovaných osob
 • Ještě více prostoru mezi uživatelem a testovanou osobou se vytvoří našroubováním standardní selfie tyče (prodává se samostatně) do přípojného místa se závitem.

 

Inovace zrozená z tradice

​S více než 65 lety zkušeností je společnost Dräger lídrem na trhu v oblasti měření alkoholu v dechu. Policie v mnoha zemích používá přístroje řady Alcotest při každodenním dohledu nad pořádkem a dopravou. Přístroj Alcotest 7000 je vyráběn v Německu a splňuje nejvyšší standardy kvality.
 
  
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LO Avatar autora | 20.12.2023
OK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Popis