Jak pečovat o alkohol tester, aby fungoval spolehlivě a přesně

Alkohol testery jsou měřidla, která potřebují vaši péči !

Každý produkt má svou životnost a své limity. Při alkohol testerech to platí taky, jelikož měří hladinu alkoholu v krvi (v dechu). Každý výrobce uvádí životnost senzorů, nebo maximální počet měření za danou dobu. Po čase se může stát - hlavně pokud alkohol testery využíváte častěji - že mají odchylku měření (neměří přesně) a tudíž vyžadují kalibraci.

Kalibrace je proces, kdy je alkohol tester přeměřován, kontrolován a následně nastaven (kalibrován), aby opět měřil správně v určených tolerancích, které jsou povoleny pro jeho použití. Kalibraci je doporučeno provádět pravidelně každých 6 měsíců bez ohledu na rozsah používání přístroje.

Pokud máte podezření, že váš alkohol tester neměří správně - což se může objevit po jistém čase jeho používání - už víte, že se nemusíte bát. Na tento problém je tu proces kalibrace, který zaručí objektivní a správné výsledky měření.

Kalibrační středisko:

Kalibrovanie s.r.o., Moyzesova 4/A, 902 01 Pezinok
Tel. kontakt: 032/381 00 75

UPOZORNĚNÍ:
Kromě alkohol testeru a záručního listu nám nezapomeňte zaslat také Vaše kontaktní údaje (jméno, firemní údaje, adresa, telefon) a Pruvodni list, ve kterém žádáte o kalibraci přístroje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení