Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

AlcoCheck X50 + Náhradní náustky - 50ks

3 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Alkoholtestery AlcoCheck jsou novinkou v oblasti osobních i firemních testerů alkoholu. Díky nové technologii senzoru na principu elektrochemické reakce jsou tyto alkoholtestery mnohem přesnější a spolehlivější nežli běžné detektory alkoholu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrochemický senzor zaručuje vysokou přesnost měření a opakovaného okamžitého měření v co nejkratším čase. Běžné polovodičové alkoholtestery trpí různými neduhy jako je vysoká odchylka měření, dlouhá doba přípravy k měření a častá potřeba rekalibrace. Všechny tyto problémy řeší technologie elektrochemického senzoru "FUEL CELL".

AlcoCheck X50 představuje základní typ této řady testerů se senzorem 0,25", který zajistí vysokou přesnost měření v rozsahu 0,00 - 2,00 promile. Je vybaven 4-místným senzorem, detekcí průběhu vdechování do přístroje a pamatuje si výsledek 5 posledních měření. Napájení zajišťují 2 baterie typu AAA.

 

Technické specifikace:                              

Typ senzoru:

Velikost senzoru:

Rozsah měření:

Přesnost:

Kapacita paměti:

elektrochemický (fuel cell)  

0,25"       

0,000 - 2,000 ‰     

+/- 0.05‰ při 0.50‰

5

 

Další vlastnosti:

Displej: digitální 4-místný

Rozměry: 115x60x23mm

Provozní teplota: 5℃ - 45℃

Napájení: 2 x AAA 1,5V baterie

 

Tento alkohol tester můžeme vřele doporučit pro jeho výjimečné parametry. Jde o moderní přístroj využívající pokročilý typ senzoru, kvalitní displej i zpracování. Základní paměť posledních měření je pak už jenom třešničkou na dortu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: