Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Alkohit X60

5 250 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Evropská značka Alkohit ® zaručuje, že do všech modelů jsou instalovány výhradně evropské a americké senzory, takže nároční evropští spotřebitelé si mohou být jisti kvalitou a stabilitou měření. U alkohol testerů Alkohit ® NEJSOU použité senzory čínské nebo korejské.

⇒ Doporučený počet měření za týden: 50 *
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájení: vestavěná nabíjecí Li-ion baterie
⇒ Paměť: 4 000 měření - přehlížení v počítači
⇒ Další: vysoký rozsah
  otočný náustek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní vlastnosti

Vysoce přesný elektrochemický senzor (Fuel Cell) | Použití evropských a amerických senzorů | Rozsah měření až do 6,3  | Paměť na 4.000 měření | Test zbytkového alkoholu v přístroji | Možnost pasivního měření | Dobíjecí Li-ion baterie | Ochrana proti zpětnému proudění vzduchu


Bude vás zajímat

Alkohit ® X60 je cenově nejatraktivnější produkt v elektrochemické řadě alkohol testerů Alkohit ®, určených pro firmy. Alkohit X60 se používá k provedení měření pomocí nálevkové čepice nebo náustku. Toto zařízení je určeno speciálně pro ty, kteří potřebují určit hladinu alkoholu nejen pro osobní použití, ale také ke kontrole pracovníků v malých firmách.
Alkohit ® X60 je zařízení s velice přesnými funkcemi. Použité lithium-ion baterie nepodléhají samovybíjení a nemají paměťový efekt, vynikají dlouhou životnosti a jsou schopny pracovat i po delší době nečinnosti. K základnímu vybavení patří USB kabel a napájecí adaptér, umožňující nabíjení jak prostřednictvím portu počítače, tak i z elektrické sítě. Vysokokapacitní baterie umožňuje funkčnost po mnoho hodin bez nabíjení. Doba přípravy k měření od zapnutí je 5 sekund. Výsledek je zobrazen v čase od 1 sekundy do několika sekund, a to i při vysokých koncentracích alkoholu. Výše měření až do 6,3 promile a přesnost měření jsou některé ze zvláštností tohoto unikátního přístroje. Unikátní a inovativní montáž náustků Alkohit ® s funkcí otáčení o 360° umožňuje pohodlné provádění měření. Toto řešení zvyšuje bezpečnost v případě vnějších faktorů, kdy je potřeba uvést zařízení do pohybu během provádění měření (otočné náustky, kvůli ochraně testované osoby).

Funkce, jako je kontrola připravenosti, senzor pro testování a neobvykle rychlé odvětrávání propůjčuje řešení profesionálního vybavení Alkohit ® jedinečný charakter. Přístroj má tvar mobilního telefonu, takže se velmi šikovně a snadno vejde do kapsy nebo malé kabelky. Přístroj měří ve standardních ‰, ale na přání může být dodán s jednotkami měření mg / l. Náustky Alkohit X5 mají zámek, který brání zpátečnímu toku vzduchu z testeru. V současné době to je důležité vzhledem k různým infekčním chorobám: ptačí chřipka, sepse, atd. Tato výhoda je důležitá pro firmy, které systematicky denně kontrolují zaměstnance a chtějí mít jistotu, že nemocný zaměstnanec neinfikuje další osoby.

Alkohit X60
Rozsah měření: 0,00 - 6,30 ‰ Typ senzoru: elektrochemický (Fuel Cell) Přesnost: +/- 5 %
Jednotky měření: ‰, přestavitelné Historie měření: ne Displej: LED 4 - místný

Klady a zápory

+ senzor made in EU / USA

+ paměť až pro 4.000 posledních měření - zobrazení výsledků po přenosu do počítače

+ vysoký rozsah měření do 6,3 promile

neznáme

 

Detailní specifikace

Napájení: 2x 1.5V AAA alkalické baterie Hmotnost: 62 g
Rozměry: 114x47x24 mm Provozní teplota: 5-40 °C
Skladovací teplota: 0-40 °C Detekce dechu: 3 s.
Čas přípravy k měření: 12-35 s. Provozní doba baterie: 300 měření
Pouzdro: ne Výstup pro tiskárnu: ne
Výstup pro PC: ne Režim: aktivní (použití náustku)
  

OBSAH BALENÍ

tester Alkohol tester Alkohit X60
obal Ochranné pouzdro
naustok 10ks samostatně balených náustků
naustok pasivne 1 nálevka
nabijacka AC síťová nabíječka
baterka Dobíjecí Li-on baterie 1000 mAh, 3.7 V
kablik USB kabel pro propojení testeru a PC
navod Návod k obsluze

 

* Orientační údaj. Maximální doporučený počet měření představuje průměr při dlouhodobé zátěži testeru s ohledem na parametry senzoru.

Alkohit X60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: