Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Alcovisor Phoebus Advanced

62 000 Kč –29 %
phoebus advanced
62 000 Kč –29 % 44 004 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení
Nový Phoebus Advanced je plně automatický systém bezkontaktního testování osob, který slouží ke sledování a zabránění vstupu zaměstnanců a návštěvníků podle určených kritérií. Daný model má kromě bezkontaktního měření alkoholu v dechu zajímavé a užitečné přídavné funkce – bezkontaktní měření teploty a zjištění, zda má zaměstnanec nasazeno rouškou.

Robustní design, prakticky odzkoušená senzorová technologie a snadné použití zajišťují dlouhou životnost a vysokou míru akceptace.
⇒ Doporučený počet měření za týden: neomezený
⇒ Senzor: elektrochemický
⇒ Napájení: AC 100-240V 50-60Hz DC12V 3A
⇒ Paměť: 20 000 záznamů
  10 000 uživatelských profilů
⇒ Další: bezkontaktní měření teploty IR senzor (infračervený tepelný)
  elektrický výstup

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní vlastnosti

Profesionální elektrochemický senzor | Komunikace s cloudovým serverem | Bezkontaktní měření | Odnímatelný senzor pro jednodušší kalibraci| Biometrie obličeje | Elektrický výstup pro předávání signálu dalším vstupním / kontrolním zařízením Neomezený počet měření |  Přídavné funkce jako bezkontaktní měření teploty a detekce, zda má zaměstananec nasazene ochranné rouško


Bude vás zajímat

Velkokapacitní systém pro zajištění nulové tolerance alkoholu v podniku a zamezení vstupu osob podle určených kritérií. Ochrana Vašeho provozu proti vstupům osob pod vlivem alkoholu nebyla ještě nikdy tak jednoduchá i díky biometrickému rozpoznávání obličeje.
Okamžitě si umíte přiřadit tvář a informace o pracovníkovi k provedené zkoušce. Phoebus může být využit jako samostatně stojící nebo spojený se stávajícími turnikety, hodinami nebo dalšími systémy pro kontrolu vstupu osob. Přístroj dokáže po úvodních nastaveních pracovat sám bez povinnosti obsluhy.Zařízení také dokáže komunikovat se vstupní kartou (NFC systém). To znamená, že v případě pozitivního výsledku nebo vysoké teploty, nevpustí zaměstnance na pracoviště. 

Zařízení nabízí možnost propojení s Backend serverem. Ten funguje jako cloudový systém na kterém můžete pohodlně upravovat informace o svých zaměstnancích. Skrz tento systém víte spravovat množství zařízení. Při nahrávání nového profilu uživatele (zaměstnance) do systému potřebujete udělat první krok skrz zařízení. V případě používání více zařízení si umíte tyto profily nahrávat na různá zařízení, které máte připojené na svůj server. Počet registrovaných zařízení je bez omezení. Záznamy z dechových zkoušek jsou nahrávány na server v reálném čase. Seznam výsledků je možné díky tomuto serveru vyexportovat jako excel soubor.

Bezkontaktní měření teploty je zprostředkované IR (infračerveným) tepelným senzorem. Měření probíhá bezkontaktně a není nutný žádný kontakt uživatele se zařízením. Měření je rychlé (do 1 sekundy) a přesné (odchylka měření je menší než 0,3 ° C). Záznamy z těchto měření je také možné vyexportovat jako excel soubor (podobně jako výsledky z dechových zkoušek).

phoebus advanced_teplota
Rozsah měření: 0,00 - 4,00 ‰ Typ senzoru: elektrochemický (Fuel Cell) Přesnost: +/- 5% do 1‰, +/- 8% od 1‰ do 1,5‰, +/-10% nad 1,5‰
Jednotky měření: ‰ Historie měření: ano Displej: LCD

phoebus advanced_server

 

 

Klady a zápory

+ nepřekonatelná rychlost měření

+ pevné celohliníkové tělo

+ pevné bezpečné přichycení

+ komunikace s dalšími zařízeními (turniket, kamera, alarm, čtečka karet...)

- nejsou známy

 

Detailní specifikace

Napájení: AC 100-240V 50-60Hz DC 12V 3A Hmotnost: 1243 g
Rozměry: 20x22x8,8 cm Provozní teplota: -10°C - 50°C
Skladovací teplota: -20°C - +50 °C Detekce dechu: 4 s.

Čas přípravy k měření: Okamžitá po negativním výsledku,30 s. po pozitivním výsledku

Provozní doba baterie: N/A
Pouzdro: ne Výstup pro tiskárnu: ne
Výstup pro PC: výstup pro jiná zařízení pro vstup a kontrolu zaměstnanců Režim: pasivní - bezkontaktní
  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: