Antigenní test VivaDiag Pro (1.000ks)

34 000 Kč
Skladem

 

Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví

Rychlý antigenní test na COVID-19 VivaDiag umožňuje jednoduchý a absolutně bezbolestný odběr vzorku z přední části nosu. Odhalí přítomnost specifického antigenu do 7 dní od projevu prvních symptomů.

  • Odběr vzorku z přední části nosu
  • Výsledek do 15 minut
  • Vysoká spolehlivost a přesnost

Návod: LINK

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tento test umožňuje odebrání vzorku pro testování jednoduchým výtěrem z přední části nosní dutiny, takže nemusí být provedený hluboký stěr z nosohltanu. Ten je pro část testovaných osob velice nepříjemný až bolestivý. Při použití testu VivaDiag stačí odběrovou tyčinkou setřít povrch nosové dutiny v oblasti jenom 2-3 cm od nosních dírek. Plytký stěr si může na základě studií WHO a Robert Koch Institut provést pod dohledem dokonce i sama testovaná osoba. Ani v takém případě nebylo zjištěno zhoršení výsledků testů.

Rychlý antigenní test na COVID-19 je imunotest na bázi kapilárního vzlínání určený ke kvalitativní detekci nukleokapsidovému proteinu - antigenu ve vzorku nosního nebo nosohltanového stěru získaného od osob s podezřením na nákazu COVID-19, a to do 7 dnů od projevu prvních symptomů.

Výsledky jsou určeny k identifikaci nukleokapsidovému proteinu - antigenu SARS-CoV-2. Antigen je obecně zjistitelný v nosním stěru během akutní fáze infekce. Pozitivní výsledek testu naznačuje přítomnost virového antigenu.

 
 
  • Okamžitý výsledek již za 10 minut
  • Vysoká spolehlivost a přesnost

 

OBSAH BALENÍ

krabicka 100 x samostatně balené testy
kelimok 100 x odběrná nádoba
palicka 100 x výtěrový tampon
krytka 100 x Ředicí roztok
navod Návod k obsluze

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: