Alkohit X100 + Náhradní náustky - 50ks

11 300 Kč –57 %
alkohit x100 elektrochemicky profesionalni alkohol tester original
11 300 Kč –57 % 4 910 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2019

Alkohol tester Alkohit ® X100 s tiskárnou je profesionální zařízení, určené pro měření alkoholu v dechu s možností bezdrátového tisku. Tiskárna Alkohit D100 má vestavěný Bluetooth modul pro bezdrátový tisk výsledků měření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evropská značka Alkohit ® zaručuje, že do všech modelů jsou instalovány výhradně evropské a americké senzory, takže nároční evropské spotřebitele si mohou být jisti kvalitou a stabilitou měření. U alkohol testerů ALKOHIT ® NEJSOU použité senzory čínské nebo korejské.

Tiskárna Alkohit D100 má vestavěný Bluetooth modul pro bezdrátový tisk výsledků měření. Tento protokol je vytištěn ve třech jazycích: německy, anglicky a polsky. Tiskárna používá technologii tepelného tisku, který je v současné době používán ve fiskálních tiskárnách. Jak samotný alkohol tester, tak i tiskárna jsou vybavený Li-ion bateriemi, kryty s klipem umožňují připevnění na opasek a napájení na nabíječku, a celá sestava je umístěná do hlinkového kufříku, který chrání přístroje před poškozením.

Alkohit X100 je nepochybně profesionální alkohol tester, který kombinuje moderní eleganci s řadou inteligentních funkcí. Jednou z hlavních výhod tohoto přístroje je stabilní platinový elektrochemický senzor - stejně jako v modelu AH69, který byl oprávněn kontrolovat řidiče na silnicích Národním úřadem pro bezpečnost silničního provozu v Portugalsku.

Alkohit ® X100 získal uznání vedoucích manažerů na jedné z nejdůležitějších událostí průmyslu v Evropě - Fleet Awards, kterou pořádá Fleet Management Institute, který podporuje polské představitelé průmyslu na trhu. Vítězové ankety byli vyhlášeni během slavnostního Galie Fleet Awards 2011, který se konal 11. května ve Varšavě v Marriott Hotel. Alkohit X100 byl zvolen VÝROBEKEM ROKU 2011!

Přístroj je vybaven jedním z nejlepších elektrochemických senzorů v řadě Alkohit ® a 32-bitovým mikroprocesorem, který umožňuje více než 350 měření, prováděných v průběhu jedné hodiny. Přesné a rychlé měření nejsou jediným požadavkem, kterým se řídil vývoj tohoto modelu. Alkohit X100 je navržen s nejnižšími provozními náklady, vzhledem k velkému počtu měření v podnicích a institucích. Tento základní cíl byl dosažen díky takovým vlastnostem, jako schopnost provádět měření pomocí nalévačky místo náustků, a vybavení samotného alkohol testeru vysokokapacitní Li-Ion baterií (podobně jako u mobilních telefonů), který se nabíjí ze sítě nebo přes USB port vašeho počítače.

Provozní doba při plně nabité baterii po dobu asi 20 hodin je unikátní funkce mezi alkohol testery. Alkohit X100 je vybaven mnoha dalšími funkcemi, jako jsou počitadlo a paměť měření, signalizace vybité baterie, měření v manuálním i automatickém režimu, datum a hodiny reálného času, funkce automatického vypnutí a další. Unikátní a inovativní montáž náustků modelu Alkohit ® X100 s rotací na 360 ° umožňuje pohodlné provádění měření i v případě, kdy je zkouška prováděna v neobvyklé poloze. Toto řešení zvyšuje bezpečnost měření a brání možnému poškození osoby vyzkoušeno.

Pokročilá technologie měření, použita v Alkohit X100 umožňuje kontrolu samotného foukání, odběr vzorků, zamykající kontrolní systém, pokud na snímači jsou zbytky alkoholu z předchozího měření a dvoustupňový elektrochemický senzor s platinou a ultra-moderní procesor. Víceúčelovost tohoto jedinečného alkohol testeru je rozšířená ještě dále tím, že nabízí volitelný Bluetooth modul pro bezdrátový tisk, který umožňuje použití termotiskárny pro výtisk posledních 4000 měření. Jedním slovem je to alkohol tester pro profesionály. Standardní jednotky měření alkoholu promile ‰, ale na přání může být kalibrován také v mg / l nebo jiných měřítkách. Náustky Alkohit X5 mají zámek, který brání zpátečnímu toku vzduchu z testeru. V současné době to je důležité vzhledem k různým infekčním chorobám: ptačí chřipky, sepse, atd. Tato výhoda je důležitá pro firmy, aby systematicky denně kontrolovat zaměstnance a mít jistotu, že nemocný zaměstnanec neinfikuje další osoby.

Tester umožňuje odběr vzorků i u osob tzv. nespolupracujících (např. v bezvědomí) - pasivní test. Dobíjecí Li-ion baterie, dobíjení přes nabíječku nebo USB port PC. Ukazuje aktuální datum a čas.

Vysoce kvalitní platinový, elektrochemický senzor (fuel cell)

Rozsah měření: 000.0-300.0g/100mL 0.000-3.000mg/L 000.0-630.0mg/100mL 0.000-0.630% 0.000-6.300g/L 32 bit mikroprocesor

  • Přesnost: 5%
  • Barva: černá
  • Rozměry: 128 mm x 59 mm x 27 mm
  • Váha: 148 g (bez baterie 126 g)
  • Pracovní podmínky: - teplota: 0 °C až +45 °C, vlhkost: 10 až +85 %
  • Skladovací podmínky: -10 °C až +25 °C

Podsvícený displej 1,8?

Vyvolání posledního výsledku

  • Paměť: 4000 posledních výsledků k přesunu do PC (volby)
  • Testování: automatické nebo manuální (aktivní nebo pasivní)

Funkce na testování obsahu alkoholu v přístroji po posledním testu

Měření pomocí náustku nebo nalévačky

Nabíjení baterií pomocí síťové nabíječky nebo USB portu přes PC

Datum a čas

Počítač testů

  • Baterie: Vyměnitelná li-ion (lithiový ion) baterie 1000mAh, 3.7V
  • Přístroj je nastaven na zobrazení hodnot. Jednotky měření mohou být změněny během kalibrace podle přání zákazníka: %, mg/L, g/100mL, g/100mL, mg/mL, mg/100mL, g/L.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: